0
0
  • طراحی سایـتویــژه
  • دیجیتال مارکتیـنگ
  • گـرافیـک و برنـدینـگ
  • ارتباط با ما

گوگل ادوردز چیست و چطور باید در گوگل تبلیغ کنیم؟

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

گوگل ادوردز چه کاربردی دارد؟

اگر به تازگی با بازاریابی بر حسب جستجوی کلمات آشنا شده اید  و میخواهید سایت خود را به این شیوه تبلیغ کنید، این مقاله را حتما بخوانید

 

با وجود سیستم گوگل ادوردز، دیگر نیازی نیست که صبر کنید تا وب سایت تازه تاسیس شما به مرور زمان رتبه بالایی پیدا کند تا در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل ، به کاربران نمایش داده شود.

 

بر حسب کلمه کلیدی هدف شما، میتوانید تبلیغات گوگل را خریداری کنید و به این صورت وب سایت شما در بالاترین قسمت  صفحه نتایج جستجو به کاربر نمایش داده میشود.

همچنین گوگل در کنار آدرس سایت، برچسب زرد رنگ کوچکی با متن Ad قرار میگیرد تا به کاربر بگوید که این مورد تبلیغاتی است.

گوگل تنها موتور جستجویی نیست که میتوانید در آن تبلیغات کنید، Yahoo و Bing هم چنین امکانی را به کاربران میدهند.

در این بین، ما نگاهی به گوگل ادوردز داریم که بیشترین محبوبیت را نسبت به سایرین دارد

 

 

اصول گوگل ادوردز

ابتدا تعدادی کلمه کلیدی که ممکن است کاربران انها را در گوگل جستجو کنند، انتخاب کنید،سپس میتوانید از شرکتهای واسط موجود، پلن های مختلف تبلیغات گوگل را خریداری کنید.

توجه داشته باشید که شما تنها کسی نیستید که آن کلمه های کلیدی را برای تبلیغات سایت خود انتخاب کرده اید، قبل از انتخاب کلمات کلیدی، رقبایتان را شناسایی کنید.

میتوانید کلمه کلیدی مورد نظر را در گوگل جستجو کنید تا مشاهده کنید چه تبلیغاتی در بخش بالایی نتایج جستجو بر حسب آن کلمه کلیدی نمایش داده میشود.

اگر میخواهید در میان رقبا ، حتما تبلیغ شما نمایش داده شود، باید مبلغ بیشتری بر حسب کلیک های کاربران به گوگل بپردازید.

 

 

اهمیت رتبه کیفیت در گوگل ادوردز

گوگل چک میکند که تا چه حد تبلیغات شما برای کاربران مفید بوده و تا چه میزان کاربران از آن کلمات کلیدی که شما انتخاب کرده اید، در جستجوهای خود استفاده کرده اند.

همچنین گوگل تعداد کلیک های انجام شده را بررسی میکند و چک میکند که تا چه حد کلمه کلیدی با صفحه ای از سایت شما که به کاربر نمایش داده میشود، مرتبط است.

برای مثال اگر کاربر عبارت ” خرید مرسدس بنز” را جستجو کند و عنوان تبلیغ شما این باشد که برای خرید مرسدس بنز اینجا را کلیک کنید، سپس کاربر را به صفحه اصلی سایت خود ببرید، تبلیغات شما بازدهی موفقی نخواهد داشت.

تا زمانی که شاخص رتبه کیفیت شما بالا باشد، تبلیغ شما بالاتر از سایر تبلیغات نمایش داده خواهد شد.

 

 

محاسبه هزینه بر حسب کلیک

شما به گوگل بر حسب هر کلیکی که روی تبلیغ سایت شما انجام میشود هزینه پرداخت میکنید.

میتوانید بالاترین مبلغ پیشنهادی در پلن های تبلیغاتی را انتخاب کنید. بر حسب مبلغی که پرداخت میکنید، تعداد کلیک های قابل انجام مشخص خواهد شد.

با اتمام تعداد کلیک ها،نیناز است حساب تبلیغات خود را مجدد شارژ کنید.

 

رقبای گوگل ادوردز

Yahoo Bing Network که همان سرویس های تبلیغات مربوط به سایتهای یاهم و بینگ است، در آمریکا در جستجوهای آنلاین سهم 29 درصدی دارد.

 

 

سئو در مقایسه با گوگل ادوردز

تمام تکنیک ها و روشهایی که از طریق آن میتوانید وب سایت خود را در رتبه های اول جستجو در گوگل نمایش دهید، به عنوان سئو شناخته میشود. با استخدام یک متخصص سئو میتوانید بدون نیاز به پرداخت هزینه ی بالای گوگل ادوردز، وب سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورید.

بعضی از کمپانی ها ترجیح میدهند از هر دو روش سئو و گوگل ادوردز در کنار هم استفاده کنند.

 

 

با توجه به بازار هدف، رقبا و بودجه ی خود میتوانید از گوگل ادوردز یا سئو و یا هر دو در کنار هم بهره ببرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message message_box_color=”violet”]متخصصان سئوی مایکروسرویس ، وب سایت شما را از پرداخت هزینه برای سرویس هایی نظیر گوگل ادوردز ، بی نیاز خواهد کرد. با پیاده سازی سئوی تخصصی، بهترین نتایج را برای وب سایت شما کسب میکنیم. تعرفه های بهینه سازی وب سایت را میتوانید در این لینک مشاهده کنید.[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

0

0